Wiadomości

Wykład “Polygenic models, lab tests and drug prescriptions in the Michigan Genomics Initiative”, Samuel K Handelmana, Ph.D., 07.06.2018r., godz. 12.00

7 lipiec 2018
Ośrodek Genomiki Medycznej – OMICRON ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do wysłuchania wykładu pt. “Polygenic models, lab tests and drug prescriptions in the Michigan Genomics Initiative”, który wygłosi dr Samuela K Handelmana, Ph.D. z University of Michigan. Wykład odbędzie się w sali konferencyjnej przy Katedrze Biochemii Lekarskiej, ul. Kopernika 7 w Krakowie, w dniu 07.06.2018 r. (czwartek) o godzinie 12.00.

Wykład „Targeting mitochondrial DNA in lung diseases”, Associate Professor Bartosz Szczęsny, Ph.D, 24.04.2018 r., 12.00

17 kwiecień 2018
Ośrodek Genomiki Medycznej – OMICRON ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do wysłuchania wykładu pt. „Targeting mitochondrial DNA in lung diseases”, który wygłosi Associate Professor Bartosz Szczęsny, Ph.D z Department of Anesthesiology, University of Texas Medical Branch at Galveston. Wykład odbędzie się w sali konferencyjnej przy Katedrze Biochemii Lekarskiej, ul. Kopernika 7 w Krakowie, w dniu 24.04.2018 r. (wtorek) o godzinie 12.00.

Szkolenie „Targeted NGS in patients with cancer, mendelian or complex diseases”

23 wrzesień 2016
W dniach 19-23 września 2016 roku odbył się w Krakowie pierwszy w Polsce kurs pod auspicjami prestiżowego European Molecular Biology Organization (EMBO). Kurs zostanie zorganizowany przez Ośrodek Genomiki Medycznej OMICRON i będzie dotyczył zagadnień związanych z metodami sekwencjonowania nowej generacji (ang. Next Generation Sequencing, NGS), głównie analizy paneli genowych.

Szkolenie „Network Biology Workshop: Cytoscape”

15 styczeń 2016
W Ośrodku Genomiki Medycznej – OMICRON, w dniach w dniach 11-15 stycznia br., odbyły się warsztaty pt. „Network Biology Workshop: Cytoscape”, poświęcone wykorzystaniu najnowszych narzędzi bioinformatycznych w analizie danych wielkoskalowych: genomicznych, transkryptomicznych i proteomicznych.

„Sekwencjonowanie nowej generacji przyszłością genomiki – Ośrodek Genomiki Medycznej OMICRON”

29 lipiec 2015
Redakcja czasopisma „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski” odwiedziła istotny punkt na mapie polskich laboratoriów genomicznych, jakim jest Ośrodek Genomiki Medycznej OMICRON.