Dzień otwarty w laboratorium OMICRON

W dniu 14 października zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności pracowników naukowych i studentów, w tym studentów studiów niestacjonarnych, podyplomowych i doktoranckich, do uczestnictwa w dniu otwartym laboratorium OMICRON.

Laboratorium OMICRON swoją działalność rozpoczęło w marcu br. Udało się w nim zgromadzić najnowocześniejszy sprzęt badawczy z dziedziny proteomiki, transkryptomiki i genomiki (w tym m.in.: spektrometr masowy, chromatograf cieczowy, bioroboty, sekwenatory następnej generacji oraz skaner mikromacierzy). Laboratorium, mieszczące się w budynku Katedry Biochemii Lekarskiej UJ CM przy ul. Kopernika 7C w Krakowie, będzie można odwiedzić między godziną 10.00 a 15.30. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z jego funkcjonowaniem. Oprowadzać Państwa będą naukowcy na co dzień pracujący w Laboratorium OMICRON.